YOOtheme

Klientu dizaini

Speciālā ražošana

Termo Transferi iepriekš tiek drukāti sietspiedē uz papīra, no tā arī veidojas nosaukums, jo tie tiek pārnesti no papīra uz t-krekla ļoti ātri par dažām sekundēm, izmantojot termo presi.

Šajā rakstā mēs piedāvājam divus lapu izmērus transferu ražošanai gan mazai/lielai ražošanai, izmantojot vairāk vai mazāk tinšu krāsas. Lapas pēc tam tiek sagrieztas ar giljotinu. Individuāli transferi var tikt pārnesti krāsās un izmēros uz apģerbiem pēc jūsu interesiem.

Sietspiedes Termo Transferi


Lapa 48x68 cm

Transfers 48x68 cmAr šo lapas izmēru var izgatavot transferus ar krāsu daudzumu līdz 8 , izmantojot jebkuru tehniku no sadaļas  Sietspiede.

 

 

 

  

 

 

 

 


Lapa 84x57 cm

Transfers 84x57 cmLielāka lapa paredzēta lielākai ražošanai vai dizainiem ar vairākam krāsām. Ar šo lapas izmēru var izgatavot transferus ar krāsu daudzumu līdz 12,izmantojot jebkuru tehniku no sadaļas Sietspiede.

Double component tehnika tiks izmantota šajā ražošanā.

 

  

 

 


Izveidojiet savu personisku lapu

Mēs ražojam nažus saviem klientiem, atkarība no vajadzībām, bet pati lielāka priekšrocība sadarboties ar mums ir iespēja jums pašiem veidot savu lapu kas ļauj izdarīt lielāku darbu to ražošanai. Pat drukajot pamatni jūs varat iegūt labumu, ja jūs nolēmāt griezt paši vai vai atstāt griešanas līnijas, viss ir atkarīgs no jūsu vajadzībām un ērtībām.

Mēs koncenrtrējam savas pules, lai iedot klientiem labāko apkalpošanu un vienmēr cenšamies piedāvāt risinājumi un varinati, kas vares apmierināt jūsu vajadzības.

Transfers 48x68 cm Ar griešanu Transfers 48x68 cm Bez griešanas

Sazinieties ar mums, lai saņemt veidošanas labu.

Kristāli vai Multi Termo Transferi

Strass and Multitransfer

Realizējiet savus dizainus Kristālos vai Multitrasnferos, izmantojot pieejamo krāsu paleti un materiālu tipus un jūs redzēsiet, ka var izrotāt gatavu dizainu un pešķirt tam vairāk krāsas un spilgtumu.

Cena ir atkrīga no daudzuma, materiāla un izmēra. Lai noteikt izmaksas ir nepieciešams saņemt no jums dizainu.